Halloweenská párty

Naše škola každoročně pořádá Halloweenskou akci.

V letošním roce jsme se rozhodli, že pozměníme Halloweenský průvod na Halloweenslou párty. Paní Jana Vozáriková (maminka tří školáků) nám se svou sestrou Zuzanou Vodičkovou  nabídla, že vymyslí program. Byla to pro nás vychovatele ŠD výzva. Začali jsme přemýšlet, jak tuto akci zorganizovat. Paní Vozáriková vytvořila návratky, které jsme rozdali všem rodičům v ZŠ i v MŠ. Na návratce bylo napsané, v čem všem nám mohou rodiče při přípravě pomoci. Byli jsme velmi mile překvapeni, kolik rodičů nabídlo pomoc. Halloweenskou párty jsme naplánovali na čtvrteční odpoledne 31.10. Ve tři hodiny odpoledne jsme se všichni sešli v místní sokolovně. Maminky, které pekly sladké i slané dobroty začaly přinášet své výrobky.  Všichni se s vervou pustili také do výzdoby sokolovny, přidaly se i děti ze ŠD. Za chvíli bylo vše připraveno.  Před sedmnáctou hodinu jsme se všichni sešli před budovou MŠ. Přestože průvod šel po chodníku podél hlavní cesty, požádali jsme o spolupráci také místní Sbor dobrovolných hasičů, aby dohlížel na bezpečnost. Průvod mohl vyrazit směrem k sokolovně. Pro děti bylo velkým zážitkem jít za doprovodu blikajících majáků nového hasičského auta. Občerstvení, které připravily maminky a babičky, jsme si mohli zakoupit - sladké i slané dobroty, uvařený čaj, domácí bezinkovou šťávu. Pro rodiče byla připravená dobrá káva. Po skončení párty každé dítě dostalo jako odměnu za účast buď plastovou krabičku na svačinu, nebo malý plechový hrneček (sponzorský dar rodičů).

Děkuji všem za pomoc při přípravě akce, za napečení dobrot, za zapůjčení kávovaru, darování kávy a veškerého vybavení k přípravě kávy, za pomoc při přípravě i úklidu sálu a bezvadný program pro děti.  Děkuji Sokolům za pomoc při průběhu párty a Sboru dobrovolných hasičů za doprovod při průvodu. Děkuji paní Janě Vozárikové a Zuzaně Vodičkové za zrealizovaný program.

Získané finanční prostředky budou použity na nákup hraček, her a výtvarných potřeb do MŠ a ŠD. Vyúčtování a následné použití finančních prostředků je k nahlédnutí na sekretariátu školy.

Těšíme se na další akce, které pro naše děti s vaší pomocí připravíme.

Gabriela Makarová a Šárka Slončíková ŠD

Náhled ke článku Projekt Záložka 2019
Projekt Záložka 2019
Poslední aktualizace: 11.11.2019

Náhled ke článku Poděkování Halloween
Poděkování Halloween
Poslední aktualizace: 11.11.2019

Náhled ke článku Vánoční jarmark
Vánoční jarmark
Poslední aktualizace: 8.11.2019

Náhled ke článku Sběr starého papíru
Sběr starého papíru
Poslední aktualizace: 1.11.2019

Náhled ke článku Halloween
Poslední aktualizace: 21.10.2019

Náhled ke článku Oznámení ŠD
Oznámení ŠD
Poslední aktualizace: 14.10.2019

Náhled ke článku Kroužky září až prosinec 2019
Kroužky září až prosinec 2019
Poslední aktualizace: 13.9.2019

Byl spuštěn rezervační systém k přihlašování do kroužků.

GDPR Pregraduální vzdělávání v učitelských oborech Ocenění společnosti Scio