Rozloučení s předškoláky 25. 6. 2020 v naší MŠ Proskovice

V letošním školním roce se budeme loučit s předškoláky stejně, jako každým rokem společnými hrami na zahradě naší školičky, opékáním, diskotékou a přespáním ve třídě "Motýlci". Toto rozloučení je naplánováno z čtvrtku 25. 6. na pátek 26. 6. 2020 letos ovšem ochuzeno o besídku předškoláků pro rodiče (z důvodu Koronavirových opatření - časový deficit). Věříme, že si tuto poslední akci předškoláčci dostatečně se svými kamarády i námi užijí :-)

Náhled ke článku Pomáháme Lukáškovi
Pomáháme Lukáškovi