Základní škola, Staroveská 62

Základní škola s prvním stupněm (1. – 5. ročník) rodinného typu, s dobrým psychosociálním klimatem a otevřeností k žákům, učitelům i rodičům. Poloha školy v blízkosti CHKO Poodří nabízí mnoho možností k využití výuky v přírodě. Přímým kontaktem s přírodou si k ní žáci utváří kladný vztah. Propojujeme environmentální výuku s konkrétním a praktickým životem. Rozvíjíme a dodržujeme lidové tradice, zejména v rámci projektů.

Více o škole

Mateřská škola, Buková 245/2a

Mateřská škola bezbariérového typu uprostřed přírody v blízkosti lesa. Prioritou všech pracovníků je vytvoření klidného, pro děti bezpečného a komfortního prostředí. Samozřejmostí je pro nás přívětivé přijetí dítěte takového, jaké je. Jedinečná osobnost dítěte je respektována. Našim společným zájmem je poskytovat elementární povědomí o okolním světě, jeho proměnách a zákonitostech.

Více o školce

msmt ostrava