Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Den otevřených dveří

Datum konání:
7.3.2024

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ 7. 3. 2024

Den otevřených dveří nejen pro rodiče budoucích prvňáčků organizujeme 7. 3. 2024. Návštěva výuky je možná během 1. a 2. vyučovací hodiny (8:00 – 8:45, 8:55 – 9:40). Prosíme o respektování začátků hodiny. Návštěva ve výuce je určena pouze dospělým osobám, prosíme, neberte své děti s sebou – nebyli bychom schopni ukázat standartní výuku.

Pro děti naší MŠ jsou domluveny návštěvy ve škole během celého školního roku v dopoledních hodinách, kdy je k nám doprovází učitelky MŠ a je pro ně připraven speciální program, aby se seznámily s prostředím i s celým pedagogickým sborem základní školy.

Všechny předškolní děti v doprovodu rodičů pak mohou tento den (7. 3.) přijít v 16:30, kdy pro děti připraví program budoucí třídní učitelka 1. třídy a rodiče se mohou zúčastnit besedy s vedením školy.  Ukončení odpoledního programu předpokládáme do 18:00.

Prosíme, vezměte dětem pro větší pohodlí přezůvky.

Rozpis ukázkových hodin